влевовправо
-11%Пральна машина Saturn ST-WK1616
- Готово до відправки
- Код: ST-WK1616
2 799 ₴
2 499 ₴
+380 (63) 443-39-43
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пральна машина напівавтомат Saturn ST-WK1616Пральна машина Saturn ST-WK1616 - проста та комфортна у застосуванні та обслуговуванні.Пральну машину можна встановлювати в будь-якому місці, вона має два режими - прання і полоскання, зручне вертикальне завантаження білизни і вміщує 2,5 кілограм за один цикл прання. Оснащена простим механічним управлінням, доступним для будь-якого користувача - це робить її максимально практичною та надійною у користуванні.Характеристики:Тип пральної машини: НапівавтоматСпосіб встановлення: Окрема (соло)Максимальне завантаження білизни: 2.5Тип двигуна: КолекторнийКількість програм: 2Потужність: 200Механічне керуванняПрограми прання: Прання, ПолосканняТаймер прання 15 хвилинГабарити (ВxШxГ): 61х41х35Колір корпусу: БілийКраїна-виробник товару: УкраїнаКраїна реєстрації бренду: УкраїнаГарантія: 24 місяці офіційної гарантії від виробника
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Saturn |
| Вбудована техніка | НІ |
| Тип завантаження | Вертикальна |
| Максимальне завантаження білизни для прання | 2.5 кг |
| Тип управління | Механічне |
| Клас прання | A |
| Клас енергоспоживання | A |
| Вибір температури прання | Так |
| Матеріал бака | Пластик |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Тип двигуна | Колекторний |
| Спосіб установки | Окремо встановлюваний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 635 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Глибина | 370 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Керування | Механічне |
| Країна | Україна |
| Гарантія | 24 міс |
| Тип стиральной машины | Вертикальна |
| Выбор температуры стирки | Так |
- Ціна: 2 499 ₴





