влевовправо
-4%Стайлер/плойка SATURN ST-HC7256
- Готово до відправки
- Код: ST-HC7256
479 ₴
459 ₴
+380 (63) 443-39-43
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Плойка Saturn ST-HC7255 є чудовим вибором для створення ідеальних локонів завдяки своєму потужному та зручному функціоналу.Завдяки потужності 60 Вт і нагрівальному елементу з покриттям PTC, пристрій швидко нагрівається і рівномірно розподіляє тепло, забезпечуючи якісне укладання волосся. Діаметр валика плойки становить 32 мм, що ідеально підходить для створення великих і природних хвиль або локонів.Максимальна температура нагрівання досягає 200°C, що дозволяє швидко впоратися з укладанням навіть найважчого волосся. Плойка оснащена індикатором увімкнення/вимкнення, що додає зручності в користуванні, а також гарантує безпеку.Цей прилад відрізняється швидким нагріванням, що робить його ідеальним варіантом для тих, хто цінує свій час.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Saturn |
| Тип | Плойки |
| Споживана потужність | 50 Вт |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Кількість насадок | 1 |
| Терморегулятор | Так |
| Керамічне покриття | Так |
| Країна виробник | Україна |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Чорний з червоним |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Керування | Механічне |
| Покриття пластин | Керамічне |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Температура нагрівання | 200 °С |
| Діаметр | 19 мм |
| Країна | Україна |
| Гарантія | 24 міс |
| Керамическое покрытие | Так |
- Ціна: 459 ₴





