влевовправо
-12%Холодильник Beko RDSA240K20S
- Готово до відправки
- Код: RDSA240K20S
11 999 ₴
10 599 ₴
+380 (63) 443-39-43
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Холодильник RDSA240K20SСтворюйте свій ідеальний простір на кухні з холодильником, який чудово впишеться у будь-якому оточенні завдяки дверцятам із можливістю перенавішування. Так ви зможете легко розмістити його біля стіни або меблів, зберігаючи вільний доступ до продуктів та максимальну ергономіку. Технологія MinFrost® практично повністю унеможливить утворення льоду всередині морозильного відділення, щоб ви могли рідше розморожувати холодильник. Міцні полиці із загартованого скла виглядають елегантно та не збирають подряпини. А всі пляшки переміщуйте на утримувач BottleFlex усередині відділення, де вони не заважатимуть продуктам і перекочуватимуться.Впишеться у будь-якому оточенніРеверсивна фіксація дверцят значно спрощує інтеграцію холодильника в будь-якому інтер'єрі – в кутку, в ніші або в одній збільшеній системі зберігання, що об'єднує відразу два холодильники. Просто переставляйте петлі для вибору потрібної сторони відкриття дверцят і встановлюйте Beko так як зручно, насолоджуючись найкращою гармонією інтер'єру.Менше льоду. Більше порядкуЗберігайте продукти без приміряння та деформації завдяки системі MinFrost®, що знижує утворення льоду всередині морозильного відділення. А це не тільки збереже ідеальний порядок та форму продуктів, а й значно знизить навантаження на систему охолодження холодильника для стабільної потужності без перевитрат енергії. Насолоджуйтеся ідеальним видом продуктів і забудьте про розморожування з холодильником, який дбає про свіжість і ваш комфорт.Вишукані скляні полиціПолиці із загартованого скла додають особливої елегантності та забезпечують більше практичності, чудово витримуючи вагу до 25 кг. Розміщуйте більше продуктів, не хвилюючись про найменші подряпини, навіть коли ставите великий посуд, упаковки та банки. А завдяки своїй ідеально гладкій поверхні ці полиці не збирають стійких плям та бруду та легко очищаються просто за допомогою губки.Усі пляшки окремоПереміщуйте всі напої на BottleFlex – утримувач, який звільнить більше простору для продуктів на полицях та захистить пляшки від перекочування. Не бійтеся про найменше усунення вина, соків і газування щоразу, коли розкриваєте холодильник і дістаєте продукти. Розміщуйте полицю на будь-якому рівні всередині холодильника і легко складайте, коли вона не потрібна, щоб отримати більше простору. Тримач досить міцний, щоб витримувати пляшки об'ємом більше 1 літра – без занепокоєння.
| Основні | |
|---|---|
| Вбудована техніка | НІ |
| Виробник | BEKO |
| Розташування морозильної камери | Верхнє |
| Кількість камер | 2 |
| Загальний об`єм | 223 л |
| Об'єм морозильної камери | 46 л |
| Тип управління | Механічне |
| Кількість компресорів | 1 |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Розморожування холодильної камери | статичне |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Країна виробник | Румунія |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Тип холодильника | Двокамерний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1524 мм |
| Ширина | 575 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Вага | 41.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Срібний |
| Тип компресора | Обычный |
| Керування | Електронне |
| Система охолодження | Статична |
| Об'єм холодильної камери | 177 л |
| Країна | Румунія |
| Гарантія | 3 роки |
- Ціна: 10 599 ₴








