влевовправо
-13%Пральна машина Samsung WW80FG5L32ABLE
- Готово до відправки
- Код: WW80FG5L32ABLE
19 999 ₴
17 499 ₴
+380 (63) 443-39-43
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ЕнергоефективністьКлас енергоефективності AЕкономте енергію, але періть одяг так само якісно. Відповідно до нового європейського енергетичного маркування, наша пральна машина має найвищий рейтинг енергоефективності завдяки класу енергоефективності А. Інноваційні технології інтелектуально підвищують ефективність прання, водночас зменшуючи споживання електроенергії без шкоди для функціональності.Розумне та делікатне пранняAI EcobubbleРежим AI Ecobubble створює бульбашки, які видаляють до 20% більше бруду. Він визначає тип тканини і регулює кількість бульбашок, час прання, температуру та швидкість віджиму. Разом із режимом AI Energy, економить до 70% енергії. Програма «Менше мікрофібри» зменшує викиди мікропластику до 54%Ретельне очищенняТехнологія Bubble ShotРетельно очищує одяг, заощаджуючи час, енергію та воду. Технологія Bubble Shot замочує білизну, розпилюючи воду зверху, завдяки чому використовується до 20% менше води*, а щільність засобу для прання вища. Завдяки цьому якість прання підвищується, а тривалість циклу скорочується на 25%*, як і споживання електроенергії.Прання за 39 хвилинСупершвидкістьСкоротіть час щоденного прання та отримайте чистіший одяг. Використовуйте режим Супершвидкість, щоб випрати повністю завантажену машину всього за 39 хвилин*. Технологія QuickDrive економить час, динамічно переміщуючи речі, а Ecobubble забезпечує потужне очищення.Керуйте життям зі SmartThingsВбудований Wi-FiЗавдяки застосунку SmartThings, який удосконалює прання, ваша пральна машина працюватиме легко та ефективно. Функція Laundry Recipe рекомендує належні програми прання для кожного завантаження. Функція Laundry Planner покращує ваш щоденний розкладЗнищення бактерійРежим «Прання з парою»Забезпечте глибоке та гігієнічне прання одягу. Режим «Прання з парою» випускає пару з нижньої частини барабана. Це видаляє вкорінений бруд і 99.9% певних бактерій та усуває алергени, що утворюються від кліщів домашнього пилу. Режим «Прання з парою» знижує ймовірність виникнення алергічної реакції
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Вбудована техніка | НІ |
| Тип завантаження | Фронтальна |
| Максимальне завантаження білизни для прання | 8 кг |
| Тип управління | Електронне |
| Клас прання | A |
| Клас енергоспоживання | A |
| Клас віджиму | B |
| Вибір температури прання | Так |
| Максимальна швидкість віджиму | 1200 об/хв |
| Матеріал бака | Нержавіюча сталь |
| Прямий привід барабана | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Тип пральної машини | Автомат |
| Тип двигуна | Інверторний |
| Спосіб установки | Окремо встановлюваний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 890 мм |
| Ширина | 670 мм |
| Глибина | 542 мм |
| Вага | 58 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Чорний |
| Керування | Електронне |
| Макс. швидкість віджиму | 1200 об/хв |
| Країна | Китай |
| Гарантія | 3 роки |
| Тип стиральной машины | Фронтальна |
| Двигатель | Інверторний |
| Выбор температуры стирки | Так |
- Ціна: 17 499 ₴








